2024-06-24 21:48

הטכנולוגיה המתקדמת לכל בית עסק: הכירו את שירותי המחשוב של יוניבו

בחירת ספקים בעסק היא דבר חשוב. ספק איכותי הוא נכס משמעותי לעסק. מעין שותף משובח, אשר תורם לעסק ומחזק אותו. כמובן, גם ההפך יהיה נכון לגבי ספק גרוע. מחשוב הוא תחום רגיש במיוחד מבחינת ספקים. לכל אלה ועוד, נותנת מענה הבחירה בספק מחשוב איכותי וכעת נכיר לכם ספק בולט מסוג זה – חברת יוניבו.

יוניבו – היצע רחב, ניסיון ומקצועיות

ספקי מחשוב הם דבר קריטי לכל עסק. ראשית, אי אפשר להתנהל כיום בעסקים ללא מחשוב. שנית, חלק גדול כל  כך מפעילות העסקים מבוסס עליהם כעת, שחיוני לוודא שתשתיות המחשוב מתפקדות היטב, כל הזמן. לכן, בניגוד לספק של מכשירי כתיבה למשל, ספקי המחשוב שלכם הם דבר שאותו כדאי לבחור בתשומת לב רבה במיוחד. אם מדובר למשל על תמיכה טכנית, שירות help desk של יוניבו יבטיח שתוכלו לפתור ביעילות מרבית, כל סיבוך טכני במחשוב שיעלה. כך תצמצמו למינימום, פגיעה בהתנהלותכם העסקית השוטפת. החברה נוסדה ב-2009 על ידי שני מומחי טכנולוגיה וותיקים ומנוסים – הנרי חזות ודורון לוין. לשניים ניסיון רב בשטח, אשר נצבר במגוון תפקידי תכנון וביצוע, במסגרת ארגונים מהבולטים במשק הישראלי: אלתא, התעשייה האווירית, רפאל, האוניברסיטה העברית, ארכיון המדינה, משרד הביטחון ונוספים. יוניבו מהווה עבור לקוחותיה One Stop Shop, שבו הם מוצאים את כל הדרוש להם. זאת, כולל בין השאר השירותים והמוצרים הבאים:

סביבת עבודה בענן

כל סביבת העבודה שאליה רגילים בעסק, על גבי המחשבים, יכולה להיות מבוססת על תשתית בענן. כלומר, במקום חומרה ותוכנה פנימיות אצלכם בעסק, תוכלו לשכור סביבה כזו שמבוססת על תשתיות של הספק. כך שמבחינתכם, אתם מתחברים לשירות המרוחק של יוניבו ולאחר מכן עובדים באותה סביבה מרוחקת, כאילו היא הסביבה הרגילה.

שירותי דואר עסקיים

האימייל הישן והטוב עדיין כאן ולא נראה שהוא יעלם בקרוב. לא מדובר רק ביכולת פשוטה של משלוח וקבלת אימיילים, אלא בעסקים דרוש יותר מכך. פתרון מתקדם ומקצועי באמת לדואר האלקטרוני העסקי שלכם, תוכלו לקבל מחברת יוניבו.

מרכזייה טלפונית בענן

גם הטלפוניה בעסקים, היא לא רק עניין של קבלת והוצאת שיחות. בדומה לאימייל, יש סביבה כיום יכולות מתקדמות רבות ושימושיות. למשל חייגן אוטומטי או מענה אוטומטי לשיחות נכנסות. כל זאת מנוהל באופן מרוכז ומתקדם, באמצעות מרכזייה טלפונית כשירות ענן.

 

 

Mobile Device Management

ניהול התקני המחשוב הניידים בעסק שלכם במרוכז ובצורה יעילה וגם בטוחה, הוא דבר חשוב. זאת, מאחר שלצד יתרונותיהם לעסקים, התקנים אלה גם מציבים סיכונים משמעותיים מבחינות כגון אבטחה, דליפת מידע, פרטיות עובדים ועוד. מערכות MDM מספקות לכך פתרון איכותי.

שירותי עזר לתפקוד השוטף

באמצעות שירותי סיסטם, תבטיחו שתשתיות המחשוב שלכם מתפקדות באופן תקין ויעיל. שירות הלפ דסק שמשלים זאת, יסייע במקרים מיוחדים של תקלות, סיבוכים ושאלות טכניות.

אנטי וירוס

יוניבו מציעה גם את האנטי וירוס האיכותי והבולט סנטינל וואן (Sentinel-1). פתרון זה יספק לכם ראש שקט מהיבט הנוזקות, עם כל התכונות המתקדמות שאתם מצפים למצוא במוצר מסוגו.

שירותים נוספים

כאמור, יוניבו מציעה מגוון שירותים רחב. אלה היו רק כמה דוגמאות, שלצידן תמצאו עוד נוספות כגון

  • שירותי התאוששות מאסון – שירותי גיבוי ותכניות התאוששות מאסון, יאפשרו לכם להיות ערוכים למקרי חירום מיוחדים.
  • שרתים וציוד משלים – יכולת לרכוש מיוניבו חומרה ותוכנה לשימוש פנימי בעסק.
  • ייעוץ – שירות חשוב מאוד, אשר יסייע לכם בהתאם לדרישותיכם המיוחדות.

לסיכום

המסקנה המעשית, היא שחברת יוניבו היא בהחלט חברה שאת פרטיה כדאי לכם לשמור. כאשר תצטרכו שירותי מחשוב – להתקין, להרחיב, לשנות או סתם להתייעץ, יוניבו היא הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות