2024-05-20 20:36

הטלפונים החכמים של oppo עכשיו בישראל!

טלפונים סלולאריים מלווים אותנו לכל מקום, בעבודה, בבית ובכלל. אלה הם מכשירים שימושיים להפליא ורבי אפשרויות וזו היא בדיוק הסיבה המרכזית, לפופולאריות הגדולה שלהם. כאשר מחפשים סמארטפון לרכישה, שאלה ראשונה וחשובה, היא כמובן במוצרים של איזו חברה לבחור? אחת האפשרויות המעניינות בתשובה לכך, מציגים מכשירי חברת אופו. למי שעדיין לא מכיר – מי היא חברה זו? מה מיוחד במכשירים שלה? ומה עוד מעניין לדעת עליהם ועל מכשיריה? זו היא סקירה קצרה וגם מידע על שני דגמי Oppo להמחשה:

שילוב אטרקטיבי, של מחיר ויכולות

בין יצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם, נמצאת חברת ענק סינית בשם BBK Electronics. בין מוצריה, זמין בארץ המותג Oppo, באמצעות היבואנית הרשמית שלה חברת רונלייט (Ronlight). מכשירי אופו מציגים מגוון רחב של אפשרויות, לכל מי שמתעניין ברכישת סמארטפון חדש ואיכותי. למעשה, הם אינם נופלים ביכולות שמובנות בהם, מהמותגים המערביים הידועים והבולטים. לצד יכולות אלה, מוצרי אופו מצטיינים במחירים סבירים בהחלט, כולל דגמים ברמת הכניסה, שהם זולים למדי.

מדוע כל זה חשוב?

הטלפונים הסלולריים הם בין האביזרים הטכנולוגיים הפופולריים בעידן הנוכחי. כשמחפשים סמארטפון לרכישה, מומלץ שלא להתמקד רק במותגים הבולטים ביותר או רק במכשירים יקרים. תכונות רבות שמתחילות את דרכן כחידוש במכשירי יוקרה, עוברות די מהר לשאר המכשירים. בהמשך, המחיר מוזל וניתן למצוא יכולות מתקדמות מאוד, גם במכשירים בסיסיים למדי. כך שכדאי בהחלט להכיר כל יצרן בולט שמכשיריו זמינים לרכישה. וודאי את סדרת מכשירי אופו. אלה הם שני דגמים לשם ההמחשה. האחד בסיסי במיוחד והשני מהקצה העליון של טווח המחירים:

 

 

oppo A57

oppo A57 הוא דגם זול למדי, במחיר של 699 ש"ח. לדגם זה תצוגה בגודל של 6.56 אינץ’. הסוללה שכלולה בו היא בנפח של 5,000mAh והמכשיר מסוגל לטעון אותה במהירות רבה מהרגיל, באמצעות טכנולוגיה מיוחדת (SUPERVOOC 2.0 33W). oppo A57 כולל יכול מובנית של הקלטת שיחות. מבחינת השמעת אודיו, הוא מציע רמקולים סטראופוניים רבי עוצמה. המכשיר אף עמיד בפני מים בדרגה של IPX4. מה זה אומר? עמידות בפני השפרצת מים במשך חמש דקות. רשימת התכונות ממשיכה, אך ברור כבר כעת, שזהו מכשיר צנוע אך רב אפשרויות. בעיקר, יש כאן יחס אטרקטיבי, בין המחיר ליכולות.

oppo Reno7 5G

כאן אנו כבר קופצים אל מכשיר במחיר של 2,199 ש"ח. בהתאם לכך, המפרט מתקדם הרבה יותר מהדגם הקודם שהצגנו. על קצה המזלג, נציין כי הוא כולל תצוגה של 6.4" עם קצב רענון של 90Hz. כמקובל כיום, למכשיר זה יש מערך מצלמות מתקדם למדי. מאחור, שלוש מצלמות ברזולוציה של 64 מגה פיקסל ומקדימה, מצלמה ברזולוציה של 32 מגה פיקסל, על בסיס חיישן של חברת Sony. בכדי להשיג צילום איכותי ככל הניתן, המכשיר מאפשר שימוש במנגנון ייצוב תמונה. עוד יעמדו לרשותכם, אפקט טשטוש רקע וכן 25 תחנות צמצם. את התמונה המתקבלת ניתן לערוך ולשפר, במגוון אופנים מובנים במכשיר. אפשרות מעניינת, היא צילום סרטון דו־כיווני. המכשיר יפעיל לשם כך שתי מצלמות בו זמנית ולבסוף, הסרטון יוצג במסך מפוצל. הסוללה היא בנפח של 4,500mAh. גם היא נעזרת בטכנולוגיית הטעינה המהירה SUPERVOOC, אך כאן זה מתבטא בהספק גבוה במיוחד של 65W‏. מה זה אומר? תוכלו לקבל טעינה מלאה של הסוללה (וזו כאמור סוללה גדולה), בתוך 31 דקות בלבד. oppo Reno7 5G כולל גם מעבד Dimensity 900 דור 5 של חברת MediaTek.

לסיכום

בבחירת סמארטפון עבורכם, מומלץ בהחלט לקחת את מוצרי oppo בחשבון! בכך, תגדילו מייד את האפשרויות שעומדות בפניכם, לבחירת מכשירי איכות.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות