2024-04-21 21:09

אטלס הם הכתובת לעמותות: יום אפשר לבצע גיוס תורמים לעמותות בצורה קצת אחרת

כבעלי עמותות שרוצים לקדם תהליך של גיוס כספים מצד תורמים, אתם עלולים להיתקל בלא מעט קשיים בדרך. למעשה, תהליך של גיוס הוא תהליך מורכב מאוד הדורש בנייה של אסטרטגיה לצד איתור של תורמים מהימנים אשר יכולים לסייע לכם לקדם את הפעילות של העמותה ובהתאם לכך להרחיב אותה. אם אתם בדיוק מתכננים לבצע גיוס תורמים לעמותה, זה הזמן להכיר את חברת אטלס.

גיוס תרומות לעמותות דרך חברת אטלס – כל מה שצריך לדעת

חברת אטלס היא חברה ייחודית ובעלת משמעות עצומה בעבור בעלי עמותות, בייחוד בשל העובדה כי מדובר בחברה אשר נוסדה מתוך מטרה להעצים את החיבור בין ארגונים ועמותות לבין פילנתרופים, כל זאת באמצעות הקמה של כלים טכנולוגיים אשר נועדו לאפשר לבעלי עמותות לצלוח את האתגרים בתחום גיוס הכספים, ובהתאם לכך לקבל מענה המגיע לידי ביטוי בחיבורים שיאפשרו לקדם את תהליך הגיוס על הצד הטוב ביותר. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לא רק לנצל את האמצעי הטכנולוגי של חברת אטלס, אלא גם לקבל סיוע מצד מומחים לתחום הגיוס אשר מלווים אתכם לכל אורך הדרך, ואף מקימים בעבורכם תוכנית אסטרטגית אשר נועדה להגדיל את היכולת ליצור מענה מבחינת גיוס תורמים לעמותה, בצורה קצת אחרת.

המענה אותו אתם מקבלים מגיע לידי ביטוי בחשיפה לפתרונות גיוס מתקדמים, כמו למשל כלי בשם Fundbase  אשר מאפשר לכם כבעלי העמותה לקבל גישה לפרופילים עדכניים של תורמים, לצד עסקים שתורמים לעמותות במסגרת של אחריות תאגידית. היתרון של הכלי הטכנולוגי הזה נובע בין היתר גם בשל היכולת לאתר מידע בנוגע למכרזים, קולות קוראים וכן תמיכות ממשלתיות שיכולות להיות רלוונטית לכם, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בהליך גיוס אפקטיבי המתבצע גם בליווי מקצועי וגם באמצעות בנייה של פרופיל אישי דרך האתר. קבלת עדכונים שוטפים מהווה בעבורכם להישאר עם אצבע על הדופק, ובהתאם לכך להגשים את המטרות הפיננסיות שיובילו לקידום של תוכניות ופרויקטים במסגרת פעילות העמותה.

 

 

מתקדמים לדור הבא של עולם גיוס התורמים

גיוס תורמים הוא תהליך מורכב הדורש לא מעט התעסקות מצדכם. מאחר ויש קשיים ואתגרים, באמצעות יצירת קשר עם חברת אטלס תוכלו להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות שימוש בכלים מתקדמים שנועדו לסייע לכם להגשים את המטרות של עמותות ברחבי הארץ. גיוס כספים מוצלח המבוסס על איתור של תורמים לטווח הקצר והרחוק מהווה דרך מצוינת ליצור בסיס איתן להמשך הפעילות, כל זאת במסגרת של גיוס מוצלח המתבצע בהתאם ליישום של הכלים והפתרונות המתקדמים שחברת אטלס מציעה לבעלי עמותות. ברבות השנים הצליחה החברה לספק מענה ותמיכה בעבור מאות עמותות מכל רחבי הארץ, ועל כן רצוי כבר עכשיו להיכנס לאתר ובהתאם לכך להתחיל להתוות קו שבמסגרתו אתם מקבלים גם מעטפת מקצועית וכן כלים טכנולוגיים מתקדמים לטובת איתור של תורמים, כחלק מקדמה המגיעה לידי ביטוי בעולם הגיוס.

לסיכום

האתר של חברת אטלס הוא כר פורה לידע כמו גם כלים מתקדמים אשר בהם ניתן להיעזר, כל זאת מתוך מטרה ליישם מדיניות של גיוס תורמים לעמותה שיניבו לכם את היכולת להתקדם קדימה. לצד חווית משתמש נעימה ואיכותית, אין ספק כי האתר של האטלס כמו גם הצוות המקצועי מעניקים מעטפת המאפשרת לקבל מידע מקיף ומקצועי בנוגע של גיוס כספים ותורמים, כחלק מקבלת מידע מהימן שיאפשר לכם להוביל לגיוס מוצלח.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות