2024-06-24 21:48

פתרון ההצללה שגם יעצב לכם את הבית: כל היתרונות בווילונות הזזה ממונעים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש לווילונות ממונעים והאמת היא שהם הפכו לפתרון הצללה מספר 1 בשוק. מה זה וילון ממונע, מה היתרונות שלו ומה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מנוע לווילון? כל התשובות.

מה זה וילונות ממונעים?

וילונות ממונעים הם למעשה וילונות חשמליים הנשלטים באמצעות מנוע ייעודי. מדובר בפתרון הצללה מתקדם וטכנולוגי שיש לו מגוון רחב של יתרונות, מוצר מצוין שיהיה פתרון מושלם וגם יתרון לעיצוב. על הווילון החשמלי ניתן לשלוט באמצעות שלט ייעודי אחד, או באמצעות אפליקציה לטלפון החכם, מה שהופך את חוויית השימוש בו ללא פחות ממושלמת. בשנים האחרונות הווילונות הללו הפכו למבוקשים מאד, במיוחד בקרב אנשים שמבקשים להפוך את הבית שלהם לבית חכם שניתן לשלוט עליו מרחוק.

מה היתרונות של הווילונות הממונעים?

פתרון הצללה לבית

הווילונות הממונעים משמשים כפתרון הצללה לבית ומגנים עליו מפני קרני השמש החמות. תוכלו להתקין למשל חיישן שמש מיוחד שיסגור את הווילונות בצורה אוטומטית. בצורה כזו הווילון ישמור על רהיטי העץ שלכם ועל הרהיטים וזה כמובן יתרון משמעותי במיוחד.

משדרג את העיצוב

איך שלא תסתכלו עליהם, הווילונות הממונעים פשוט יפים ומשתלבים בצורה מושלמת בבית. יש להם מראה אלגנטי במיוחד ואם אתם רוצים להעניק לבית שלכם תחושה יוקרתית וחמימה, אין לנו ספק שאתם צריכים להתקין אותם.

 

 

נוחות מקסימלית

את הווילונות הממונעים תוכלו לסנכרן ביחד עם המערכות החכמות של הבית, לפתוח ולסגור אותם באמצעות אפליקציה לנייד וזה כמובן נוח מאד. תוכלו להגדיר טיימר ולהחליט שהם יסגרו או יפתחו בשעה מסוימת ביום, תוכלו לסנכרן אותם עם מערכות אחרות כמו הקולנוע הביתי על מנת שייסגרו כשאתם רואים סרט ועוד.

חיסכון בכסף

כשאתם מצלילים את הבית באמצעות וילונות ממונעים וחכמים אתם למעשה חוסכים לא מעט כסף. כך אתם שומרים על טמפרטורה נוחה מאד בתוך הבית ולא צריכים להדליק את המזגן שעות נוספות על מנת לקרר אותו.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מנוע לווילון חשמלי?

כפי שוודאי שמתם לב, המנוע הוא למעשה הלב של הווילון הממונע ובאמצעותו תוכלו לשלוט על הווילונות. לכן, כשאתם בוחרים מנוע לווילון ממונע אתם צריכים לוודא שאתם בוחרים מנוע איכותי שיחזיק לכם מעמד לאורך שנים. לכן, מומלץ לרכוש את המנועים הללו רק מחברות מוכרות כמו סומפי, חברה שמספקת אחריות ושירות לקוחות ברמה הכי גבוהה שיש.

אתם לא רוכשים מנוע כל יום ולכן חשוב שתרכשו אותו מחברה שמספקת אחריות ארוכה עליו. חברה שמספקת ללקוחות שלה אחריות קצרה על המנוע, למשל אחריות של שנה אחת, היא חברה שלא מאמינה במוצר שלה וזה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. חברה שמאמינה במוצר שלה תספק לכם תעודת אחריות של 3 שנים לפחות.

בנוסף, מומלץ מאד להתאים את המנוע לסיטואציה הספציפית שלכם בבית. כפי שאתם יודעים, על מנת להתקין וילון חשמלי צריך לחצוב בקיר על מנת לייצר נישה ייעודית למנוע. עם סומפי אתם יכולים לעשות את הדברים אחרת, בקלות ובמהירות. תוכלו להתקין למשל מנוע לוילון חשמלי שעובד על סוללות ומותקן על הקיר, אין צורך לחצוב בקיר ואין צורך להזמין חשמלאי שיבצע עבודת הכנה. המנוע הזה איכותי מאד ומספיק לשנים ארוכות, הטעינה שלו מתבצעת עם חוט רגיל בקלות ובמהירות.

לסיכום

אם אתם מחפשים פתרון הצללה איכותי ומתקדם שגם ישדרג לכם את העיצוב של הבית, אין לנו ספק שאתם צריכים להתקין וילונות ממונעים של חברת סומפי.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות