2024-06-25 16:19

אידיאלי לחברות הייטק: איפה תוכלו לקנות שי ממותג לעובד?

בשנים האחרונות אפשר להבחין במגמה שהולכת וצוברת תאוצה, וזאת במסגרת של חלוקת מתנות ממותגות בעבור העובדים. למעשה, בעבור חברות המתמחות בענף ההייטק, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור בעבור העובדים ערך מוסף, לצד יכולת למתג את העסק ובכך להוביל למיתוג מעסיק המתבצע באופן יעיל ואפילו בר השפעה לטווח הרחוק. אם גם אתם מתכננים לבצע רכישה של שי ממותג לעובדים  לכבוד האפי אוור או תחילת תקופת החגים, להלן כל מה שאתם צריכים לדעת אודות החברה אשר מאפשרת לכם לבצע רכישה של מתנות – בלחיצת כפתור ובאיכות ללא פשרות.

רכישה של מתנות ממותגות – הכירו את 12buy

אחד מהטרנדים החמים ביותר בעולם המתנות כולל שילוב של מיתוג, וזאת כחלק  מהבנה כי המיתוג הוא בעל משמעות גם מבחינת העובדים אבל גם מבחינת היכולת שלכם כמנהלים של עסק בתחום ההייטק ליישר קו עם המגמה הזו. למעשה, דרך האתר של חברת 12buy ניתן לבצע הזמנה של מתנות איכותיות לעובדים שלכם, החל מציוד משרדי שאותו אפשר למתג עם סמל הארגון ועד לרכישה של בקבוק מים ממותג לעובד. נוסף לזה, באתר של החברה ניתן לבצע הזמנה של מתנות אשר מתכתבות עם עונת החגים, טיסות ונסיעות לצד מוצרים לכנסים אשר יכולים להתאים באופן מושלם הן מבחינת התקציב והן מבחינת היכולת לפנק את העובדים, במסגרת של חלוקה של מתנה בעלת ערך מוסף.

כחברה אשר חרטה על דגלה את דגל החדשנות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב והמקצועי ביותר, הן בשל מגוון גדול של מוצרים והן בשל השירות האישי שאותו אפשר לקבל דרך הצוות האדיב של החברה. על כן, מדובר בהזדמנות נהדרת להשקיע בעובדים שלכם, כל זאת מתוך מטרה לפנק אבל גם לנצל את המיתוג לטובת יצירה של ערך מוסף, כל זאת במסגרת של הזמנה אשר מתבצעת דרך האתר ובליווי מלא מצד הצוות המקצועי.

 

 

השקעה כספית משתלמת

הנושא של גיוס כמו גם שימור עובדים הוא נושא שרלוונטי בעבור כל בעל עסק, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחום תחרותי כמו תחום ההייטק. אחת מהדרכים בהן ניתן לנקוט בשביל ליצור מענה אשר תומך בעובד ואף מחזק אותו יכול להתבצע באמצעות מתן של הטבות, כמו למשל מתנות ממותגות.  באתר תוכלו לבצע השקעה כספית משתלמת בדמות רכישה של מתנות שהן גם פרקטיות אבל גם מעוצבות, כאשר היתרון נובע גם בשל מגוון רחב של מוצרים חברתיים כמו גם ארגונומיים אשר יעניקו לכם כמעסיקים להעניק לעובדים שלכם את הטוב ביותר, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם יכולת לבצע את התהליך באופן יעיל ואפילו מהיר. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המתנות ואת המיתוג הרצוי ולאחר ביצוע של תשלום מאובטח, לקבל אותן במשלוח מהיר המתבצע בפריסה ארצית ועד לפתח המשרד.

לסיכום

השירות של חברת 12buy הוא שירות אידיאלי בעבור חברות הייטק, וזאת בשל היכולת להשקיע את הכסף ברכישה של מתנות ממותגות ואיכותיות בעבור העובדים, בעלות כספית אטרקטיבית ועם התאמה מדויקת לדרישות. זו ההזדמנות שלכם לפנק ואף ליצור מענה אשר יוצר תחושה של חיבור מצד העובדים, הן בשל המיתוג המדויק והן בשל היכולת להשתמש במתנה באופן קבוע – החל מרכישה של בקבוק תרמי שומר חום/קור ועד לסיכות שיכולות להתאים באופן מושלם לעובדים, כל זאת במסגרת של רכישה אשר מתבצעת דרך האתר של החברה המקפידה על שירות מקצועי, יעיל ונעים לכל אורך הדרך.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות