2024-07-01 07:03

אווירה נעימה, שיתופיות ולוקיישן מנצח: מתחמי העבודה המשותפים של Dogether הם הדבר החם הבא

מהם מתחמי עבודה משותפים? אם עדיין לא שמעתם על כך או שאתם לא מכירים זאת מקרוב – כדאי! מדוע?

יוצאים מהקופסה של המשרד הרגיל

משרד עסקי רגיל הוא "קופסה" די סטנדרטית, גם במובן המבני, אך לעתים גם מבחינה חשיבתית. במשך שנים, הורגלנו לחשוב על עסקים כעל דבר מה שמבוצע ממשרדים קבועים, שהם בבעלות העסק או נשכרים על ידו. זהו ללא ספק מודל שימושי ועובד – האופן העיקרי שבו הדברים מתנהלים. אך זה לא מספיק ולא תמיד משתלם. מה קורה כאשר המשרד ללא שימוש? כסף מתבזבז. מה קורה כאשר דרוש לכם באופן זמני מקום נוסף? תשקיעו משאבים באיתור מקום מתאים ותשלום גבוה על שכירה לזמן קצר בלבד? מה שדרוש לכם באמת לטווח הארוך, הוא תוספת גמישות. את זה בדיוק ועוד, מספקים מתחמי העבודה המשותפים ואפשרויות השכירה הגמישות שמציעה dogether. בין אם זה שכירת חדרי ישיבות בנתניה או עמדות במשרד משותף באזור מחלף ראשונים – אתם שוכרים את מה שדרוש לכם ולא יותר. רק לפרק הזמן המבוקש ולהיקף האנשים שצריכים להשתמש במקום. מהו מתחם עבודה משותף? זהו פשוט חלל גדול שערוך לפעילות עסקית, עם כל הדרוש. בחלל זה פועלים במקביל עסקים שונים, אשר שוכרים שימוש בחלק ממנו, בהתאם לצורך.

 

 

מה מציעה חברת dogether?

  • משרד פרטי – משרדים פרטיים מהם תוכלו לבחור, בגדלים שמתאימים לעד 100 איש. אלה הם משרדים מעוצבים עם כל האבזור הדרוש, אשר יהיו נגישים עבורכם 24 שעות ביממה.
  • עמדה קבועה במשרד משותף – עמדה קבועה ופרטית במשרד משותף. אפשרות שעשויה להתאים מאוד לפרילנסרים, אך לא רק.
  • חדר ישיבות לחברות – חדרי ישיבות ל-4 עד 27 אנשים. חדרי הישיבות מעוצבים ומאובזרים, ומתאימים בעיקר לפגישות עסקיות. החדרים מצוידים בכל הטכנולוגיות הנחוצות לניהול מוצלח של פגישות כאלה. התשלום הוא תשלום גמיש לפי שעות.
  • לאונג׳ – לאונג׳ מפנק לעבודה יומיומית ובר שתייה חופשי. עמדה חמה וכניסה חופשית בשעות הפעילות.

הכל מוצע עם תמחור גמיש ועל בסיס יומי, שבועי או חודשי, ללא התחייבות.

למה דווקא שם?

שכירת משרדים במתחמי העבודה המשותפים של dogether כדאית, תודות לשורה ארוכה של יתרונות אטרקטיביים:

  • המיקום – מיקומים מרכזיים, שקל להגיע אליהם, לכם וללקוחותיכם.
  • סביבה עסקית מרשימה – האם אתם עובדים מהבית? או שעדיין אין לכם משרד? בעזרת שירותי dogether, תקבלו כתובת עסקית וגם סביבת עבודה מכובדת, מסודרת ומקצועית, שאליה מתאים יותר להזמין לקוחות.
  • מקום מעוצב ונעים – נעים יותר לעבוד ממקום שמאורגן מראש למטרה זו. במיוחד אם הוא מנוהל באופן כזה, שהאווירה בו תמיד מתאימה כסביבת עבודה מושלמת.
  • האווירה – ברמת המבנה, אלה חללים מרשימים ומזמינים. ברמה האנושית, זו היא סביבה של אנשי עסקים כמותכם, אשר חושבים באופן רענן. המקום כולו, ערוך להיות סביבת עבודה נעימה ומזמינה. הוא נשמר בהתמדה במצב מסודר, נקי ותקין, עם צוות מקצועי שיסייע לכם בכל הדרוש.
  • שיתוף הפעולה – אחת ההשלכות המעניינות והשימושיות של עבודה באופן כזה, היא החשיפה המתמשכת לאנשי עסקים אחרים. כך תרחיבו בקלות את הקשרים העסקיים שלכם, תעשירו בידע, תשתפו ברעיונות ותקדמו שיתופי פעולה. כך אתם גם עשויים בהחלט, להשיג לקוחות חדשים.

לסיכום

מתחמי העבודה המשותפים של dogether מציעים תועלות רבות, שסביר שתוכלו לנצל לטובתכם. גם אם אפשרות זו לא שימושית עבורכם באופן מיידי, כדאי מאוד לזכור זאת כאופציה. תוכלו לחשוב על כך, כעל המשרד המתרחב הגמיש שעומד לרשותכם. מתי שרוצים – פונים ל-dogether ו"מתרחבים", לכמה זמן שנוח לכם ובאיזה היקף שנדרש.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות