2024-05-20 22:03

איך מוצאים עבודה בתור מפתח אתרים?

בשעה טובה סיימתם את התואר או הקורס ואתם כעת יכולים להתחיל את הקריירה שלכם בתור מפתחי אתרים. מדובר בתפקיד מאתגר הדורש לא מעט מיומנות וידע מקצועי, כאשר בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר המשרות הפנויות. בשביל לסייע לכם להתקבל למשרת החלומות שלכם, בחרנו להציג את כל הדרכים בהן ניתן לנקוט בשביל למצוא עבודה – כבר עכשיו.

קבוצות ברשתות החברתיות

קבוצות ייעודיות לחיפוש עבודה בעבור מפתחי אתרים ועולם הדיגיטל בפרט מהווה דרך מצוינת לאתר משרות שאינן מתפרסמות באפיקים מסורתיים. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להיחשף למשרות ואף ליצור קשר עם אנשי מפתח בארגון כמו למשל מנהלות כוח אדם או עובדים שמפרסמים משרות בשיטת חבר מביא חבר. בשביל להיות עם אצבע על הדופק, מומלץ להיכנס לקבוצות לפחות פעם ביום, בשביל להגדיל את הסיכויים לאיתור משרה התואמת את הכישורים המקצועיים שלכם.

חברות השמה

יצירת קשר עם חברת השמה היא שיטה ידועה ומוכרת בעולם התעסוקה, כאשר נכון להיום עוסקות בתחום לא מעט חברות המציעות לא רק יכולת לאתר משרות אלא גם ליווי מקצועי, החל משלב הריאיון הראשוני ועד לחתימת החוזה. חברות השמה בעלות ניסיון בתחום ידעו לספק לכם את המענה גם מבחינת היכולת לשדרג את קורות החיים, מתוך מטרה להגדיל את הסיכויים לקבלה לעבודה.

איך מוצאים עבודה בתור מפתח אתרים?

פנייה לבני משפחה וחברים

שיטת חבר מביא חבר היא שיטה שהולכת וצוברת תאוצה, בעיקר בתחומי ההייטק. עובדים מקבלים את האפשרות לפרסם משרות ובמידה והחבר התקבל לעבודה, הם מקבלים בונוס או מתנה. מדובר בשיטה שפועלת לשני הצדדים – אתם כמועמדים נחשפים למשרות שאינן מתפרסמות ברשתות החברתיות או באתרים הרשמיים ומצד שני המפרסם יכול להגדיל את הסיכויים לקבלת הטבות, בעקבות איתור של מפתח אתרים שנחשב כיום לאחד מהמקצועות הכי מבוקשים ודרושים אצל חברות הייטק כמו גם ארגונים שמבינים את החשיבות של פיתוח אתר מקצועי ומהימן.

לינקדין

הפלטפורמה החברתית לינרדין הפכה למקור מצוין בעבור איתור של משרות במגוון תחומים, כולל בתחום של פיתוח אתרים. שימו לב כי בשביל לאתר עבודה דרך הפלטפורמה הזו צריך להציג עמוד עסקי הכולל את קורות החיים לצד אלמנטים שימשכו את תשומת הלב של המגיסיים, ועל כן מומלץ לפני שפותחים פרופיל להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירת קשרים עסקיים ובהתאם לכך גם איתור עבודה בתחום.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, גם אתם תוכלו למצוא משרה בתחום מבוקש כמו פיתוח אתרים. רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך חיפוש העבודה, חשוב מאוד לעבור היטב על קורות החיים ואף לעבור סימולציות של ראיונות בשביל להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת ראיון שיוביל בסופו של דבר להתחלה של קריירה ענפה בתחום. שיהיה בהצלחה!

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות