2024-04-21 13:34

פתרונות בתחום רכב לעסקים וארגונים: כל מה שצריך לדעת על ליסינג מימוני

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה הולמת לעסקים וארגונים בכל הקשור לתחזוקת צי הרכב שלכם, אתם נמצאים במקום הנכון. מה זה ליסינג מימוני, איך בנויה העסקה ומה היתרונות שלה? כל התשובות לפניכם.

ליסינג מימוני – מה זה ולמי זה מתאים?

ליסינג מימוני היא עסקה שבמסגרתה תוכלו לחכור רכב חדש ולשלם עליו בתשלומים. העסקה הזו מתאימה במיוחד לעסקים וארגונים שלא מסוגלים לתחזק את צי הרכב שלהם באופן עצמאי. זו בדיוק הסיבה שבגינה השיטה הזו הפכה לאלטרנטיבה נפוצה מאד בשוק מכירת הרכבים. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף בנושא ליסינג מימוני, בינתיים נרצה לדבר אתכם על המבנה של העסקה ועל היתרונות שלה.

איך בנויה עסקה של ליסינג מימוני?

העסקה בנויה משלושה שלבים עיקריים, מקדמה, תשלום שוטף ויתרת חוב. תחילה אתם צריכים לשלם מקדמה על מנת להיכנס לעסקה ולקחת את הרכב שאתם רוצים. לאחר מכן תצטרכו לחתום במסגרת העסקה על החזר חודשי קבוע, בדרך כלל אנחנו מדברים פה על עסקה לתקופה של בין 36-48 תשלומים חודשיים.

בתום התקופה תגיעו לצומת שבה תצטרכו לקבל החלטה האם לרכוש את הרכב או לשדרג אותה לקראת רכב חדש בתנאים אחרים כמובן. העסקה כוללת בתוכה את כל ההוצאות הדרושות לרכב, לרבות טיפולים, ביטוחים וטסטים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא דלק ולצאת לדרך עם הרכב החדש שלכם.

למה כדאי גם לכם לבחור בליסינג מימוני?

הכול כלול

כפי שציינו, כל ההוצאות הכרוכות בתחזוקת הרכב כלולות בעסקה, למעט הדלק כמובן. אנחנו מדברים פה על הוצאות לא קטנות בכלל כמו ביטוח, טסט וטיפולים שעולים לא מעט כסף בהסתכלות שנתית. לכן, כשאתם לוקחים רכב בעסקה של ליסינג מימוני אתם חוסכים לא מעט כסף וגם זה יתרון משמעותי מאד.

גמישות בהחזרים

במסגרת העסקה תוכלו להחליט מה יהיה גובה המקדמה שלכם וככל שתתנו מקדמה גדולה יותר, כך הסכום של ההחזרים החודשיים ירד. זה היתרון המרכזי של עסקאות ליסינג, אתם למעשה אלה שקובעים מה יהיה ההחזר החודשי וכך תוכלו להתאים את ההחזר הזה למצב הכלכלי שלכם. אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים לעמוד בעסקה תמיד תוכלו לפנות לחברת הליסינג ולבדוק ביחד איתה על פתרון אפשרי.

 

 

מגוון רכבים חדשים

כיום לחברות הליסינג המימוני יש מגוון רחב של רכבים חדשים והאמת היא שתוכלו למצוא כל רכב שתרצו. מדובר כמובן ביתרון משמעותי מאד ולכם הלקוחות זו חגיגה צרכנית של ממש. מקובל אולי לחשוב שעסקאות ליסינג מימוני מציעות רכבים פשוטים יותר או פחות חדשים, זה כמובן לא נכון.

ראש שקט וביטחון

מעבר לעובדה שאתם לא צריכים לתחזק את הרכב אתם יכולים ליהנות מראש שקט וביטחון ולדעת שיש כל הזמן חברה שמלווה אתכם ומספקת לכם שירות צמוד. אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר ואם קורה משהו אתם יודעים שיש לכם למי לפנות ולקבל מענה הולם.

פתרון רוחבי לחברות

כשאנחנו מדברים על ליסינג מימוני לחברות ועסקים אנחנו מדברים על פתרון רוחבי לכל העובדים שלכם. תוכלו לסגור עסקה שבמסגרתה תספקו רכב למשל לכל המנהלים בחברה כל לכל מנהלי המכירות, כל הרכבים מתוחזקים במקום אחד וכל התקשורת מתבצעת מול גורם אחד, שזה כמובן יתרון משמעותי מאד.

לסיכום

אין ספק שבשנים האחרונות עסקת ליסינג מימוני הפכה לאלטרנטיבה נפוצה מאד בקרב עסקים וארגונים ושכשאנחנו בוחנים את היתרונות שלה, אנחנו מבינים למה המגמה הזו רק תופסת תאוצה.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות