2024-05-20 20:41

לא חייבים להישאר קרחים: היום, בעידן הטכנולוגי יש פתרונות!

בעידן שבו האסתטיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים של רבבות בני אדם, אין ספק כי נושא של התקרחות הוא נושא שמטריד שמצליח להשפיע באופן משמעותי על הדימוי והביטחון העצמי, בייחוד על רקע של נשירה מואצת והופעה של אזורי התקרחות באזורים נרחבים על הקרקפת. למעשה, אם עד לפני מספר שנים הפתרון להתקרחות היה מוגבל למדי, כיום בחסות הטכנולוגיה ניתן להבחין בשינוי משמעותי שמגיע לידי ביטוי בשורה של פתרונות מתקדמים שנועדו לסייע לגברים כמו גם נשים אשר סובלים מהתקרחות. מהם ומה חשוב לדעת רגע לפני שמשקיעים את הכסף? להלן הפרטים.

הדמיית שיער

אחת מהשיטות המתקדמות ביותר לטובת התמודדות עם התקרחות היא הדמיית שיער. במדריך הזה תמצאו את כל המידע על שיער באתר balding וזאת מתוך מטרה להיחשף לטכניקה מתקדמת ובעלת השפעה חיובית על המראה של השיער. למעשה, מדובר בטיפול שבמסגרתו מחדירים מחטים קטנות מאוד ודקות לקרקפת באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, כאשר למחטים הללו מוצמד פיגמנט מינרלי בצבע הטבעי של השיער, כל זאת מתוך מטרה שכבה צפופה של נקודות צבע היוצרות בסופו של דבר אשליה של שיער קצוץ. מדובר בטיפול המתבצע לרוב במשך מספר מפגשים עד לקבלת התוצאה הסופית, כאשר נדרש לבחון היטב את זהותו של המטפל, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בטכניקה קשה מאוד לביצוע הדורשת מיומנות גבוהה ביותר, לטובת יצירה של אשליה שנראית ממש כמו הדבר האמיתי.

השתלת שיער

טכניקה של השתלת שיער היא טכניקה מתמקדת המבוססת על שימוש במכשור רפואי וטכנולוגי מהשורה הראשונה. ישנן שיטות שונות להשתלת שיער, כאשר אחת מהשיטות המתקדמות ביותר נקראת FUE שבמסגרתה שולפים את זקיקי השיער מהאזור האחורי של הקרקפת באמצעות מכשור טכנולוגי ומשתילים אותם באזורים מתקרחים, בהרדמה מקומית ועם זמן החלמה קצר המאפשר לחזור לשגרת החיים במהירות. מדובר בשיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בכל הקשור להתמודדות עם התקרחות ונשירת שיער, כאשר את הטיפול הזה ניתן לבצע הן כאן בישראל או בטורקיה הנחשבת למעצמה עולמית בתחום.

 

 

טיפול PRP

טיפול זה מתבצע על ידי הפקה של נוזל פלזמה הנלקח מהדם של המטופל והחזרתו אל אזור הקרקפת, מתוך מטרה לתקן את הרקמות הפגומות ובהתאם לכך לעודד צמיחה מחודשת של שיער. מדובר בטיפול שיכול להתאים בעבור גברים כמו גם נשים אשר סובלים מתופעה של נשירת שיער ודלילות לצד צמיחה איטית, והוא לרוב מתבצע בסדרה של טיפולים שיכולים להתאים גם בעבור מי שעבר השתלת שיער, ורוצה לחזק את התוצאה הסופית. שימו לב כי הטיפול צריך להתבצע על ידי איש מקצוע בעל הכשרה מקצועית בתחום הזה, עם עדיפות לרופא שיבצע את התהליך.

לסיכום

בחסות הטכנולוגיה הצליחו לפתח מכשור איכותי המאפשר לבצע טכניקות של טיפול בהשתלת שיער, בין אם מדובר בהדמיה, השתלת שיער או טיפול PRP. שימו לב כי אחוז ההצלחה מבוסס בין היתר על היכולת לנצל את זקיקי השיער הקיימים, ועל כן אין להמתין עם ביצוע הטיפולים הללו אלא לבצע אותם בהקדם, כל זאת מתוך מטרה להוביל למילוי של אזורי ההתקרחות ובהתאם לכך יצירה של מראה שיער בריא וחזק, לאורך זמן ועם שימת דגש על מראה טבעי ככל האפשר.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

מחשב קוונטי בישראל

נגישות